یو پی وی سی

یو پی وی سی مخفف کلمات unplasticized poly vinyl chloride  می باشد.که در اویل دهه 1960 در آلمان ساخته شده با وجود این توسعه یو پی وی سی در این صنعت مشکلات را به همراه داشت.به عنوان مثال عوامل نرم کننده که برای ایجاد انعطاف پذیری در دمای پایین به آن اضافه می شد. محصول را از پی وی سی خارج می کرد و ماده متخلخلی را بوجود می اورد که خواص مورد نظر را نداشت.بعد از سال ها تولید کنندگان مواد خام فرمولاسیون جدیدی را ارایه دادند که با افزودن مواد مختلفی مثل ضربه گیرها نرم کننده ها مواد ضد احتراق روان کننده ها و کمک کننده ها به پی و ی سی موفق شدند که پروفیلی های تولیدی را حتی در شرایط سخت و محکم نگاه دارند.انتخاب فرمولاسیون مناسب همان طور که در ازمایش های دراز مدت نشان داد اطمینان خاطر از عدم فرسایش زردشدن خوردگی و پوسیدگی پنجره های یو پی وی سی به مصرف کنندگان ارایه نمود در ان زمان مواد اکسترودرها قالب ها و کالیبراتورها و سایر تجهیزات تولید پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی ابتدایی بودند.طراحی پروفیل ها نیز ساده بود و استفاده از ان ها نیز به سرعت گسترش می یافت. 


پنجره با ابعاد بزرگ با پروفیل های تقویت شده.از مزایای استفاده میتوان به داشتن نمایی شیک و استفاده از مناظری با چشم انداز زیبا اشاره نمود.

پنجره با یراق آلات چند حالته 
به شما امکان باز نمودن پنجره در چندین حالت مختلف را میدهد

پروفیل قوس دار
 در ابعاد متغییر به همراه شیشه خم که به پروفیل های یو پی وی سی امکان اجرا و عایق بندی در هر نما با هر شکل هندسی را میدهد.

سیستم سقف 

که به شما این امکان را میدهد که از پروفیل های یو پی وی سی که با طراحی و استحکام متفاوتی تولید میشوند برای اجرای سقف و موارد نظیر آن استفاده نمایید.از مزایا میتوان به نورگیری بیشتر عایق بودن با درصد اختلاف فوق العاده نسبت به سیستم های سقف دیگر.داشتن نمایی زیبا و غیره اشاره نمود.پروفیل درب و پنچره کشویی
 برای فضاهایی با محدودیت مکانی و باز و بسته شدن پنجره
کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به شرکت مکس مارکتینگ می باشد

توسعه دهنده : مکس مارکتینگ